TRAVLØP

 
    Løpsoppsett
   Forord
Dato:  21. Februar 2005 Kategori:  A
Tid:  Ca. klokka 17:45 Lengde:  1700 meter
Sted:  Drammen Travbane Strek:  3.10,0
I Team Buller'ns ponniløp starter ikke noen av våre egne ponnier, men Trine Lise har tatt på seg kuskeoppgave for Stokke-ponnien Dalsgårds Jack, som eies av Iselin Jahre Hegna. Dalsgårds Jack har ikke veldig gode plasseringer den senere tid, men den traver jevn på rundt tre minutter. Jeg tror nok de tre bakerste hestene vil kjempe om førsteplassen og så tipper jeg at Teoball kommer sterkt sammen med Stjerna L., for dagen kusket av "proffkusken" Robin Hamre.
Tine Lise og Maria starter ikke!!!
Roar.

INGEN FILM TILGJENGELIG

 
Nr  Ponni  Kusk  Eier

Rekord

Start Poeng
1  Marianne  Helene Meland  Helene og Ina Meland 3.08,1 1700 50.600
2  Pine Chip fra Suigard  Marie H. Grønvold  Marie H. Grønvold 3.11,2 1700 59.000
3  Emil R.  Truls Glittum  Robin Hamre 3.06,3 1700 83.400
4  Stjerna L.  Robin Hamre  Ole Lundestad 3.02,0 1700 32.000
5  Carola  Malen Trøim Kristiansen  Cilie og Malen T. Kristiansen 3.06,6 1700 51.300
6  Skogmyrens Estrella  Robert Anholt  Robert Anholt 2.58,3 1720 85.300
7  Hånny  Maria Jahre Hegna  Maria Jahre Hegna 3.02,3 1720 47.100
8  Pernille G.  Preben Søvik  Nancy Gustavsen 2.54,6 1780 94.000
9  Dalsgårds Jack  Trine Lise Fevang  Iselin Jahre Hegna 2.48,9 1820 75.600
10  Teoball  Knut Harald Høydalen  Knut Høydalen 2.56,1 1820 67.700
11  Dolly S.  Nena Søvik Sunde  Stein Inge Skaar 2.51,4 1820 80.300
12  Simba Gutt  Camilla Skotterud Rasmussen  Sven-Erik Rasmussen 2.41,5 1860 65.300
13  Tatanka  Knut Olav Dalsbotten  Knut O. og Sondre Dalsbotten 2.44,7 1920 114.100
14  Skrollan  Anniken Bakka  Anniken Bakka 2.41,0 1920 46.700
15  Tangens Loke  Dag Sveinung Dalen  Dag Sveinung Dalen 2.32,3 2020 120.800
 
Nr  Ponni  Kusk

Start

Sted Km-tid Poeng Kommentar
1  Dolly S.  Nena Søvik Sunde 11 1820 2.58,8 7000 Galopp
2  Tatanka  Knut Olav Dalsbotten 13 1920 2.50,2 3500
3  Skrollan  Anniken Bakka 14 1920 2.50,2 2200 Galopp
4  Skogmyrens Estrella  Robert Anholt 6 1720 3.10,1 1600 Galopp
5  Carola  Malen Trøim Kristiansen 5 1700 3.12,7 1000 Galopp
6  Marianne  Helene Meland 1 1700 3.15,4 1000
7  Stjerna L.  Robin Hamre 4 1700 3.15,5 1000
8  Emil R.  Truls Glittum 3 1700 3.16,9 1000 Galopp
9  Pernille G.  Preben Søvik 8 1780 3.08,4 1000
10  Teoball  Knut Harald Høydalen 10 1820 3.04,4 1000 Galopp
11  Simba Gutt  Camilla Skotterud Rasmussen 12 1860 3.05,1 1000 Galopp
12  Pine Chip fra Suigard  Marie H. Grønvold 2 1700 3.22,5 1000 Rapportert/Galopp
13  Tangens Loke  Dag Sveinung Dalen 15 2020 DISKET FOR GALOPP
14  Hånny  Maria Jahre Hegna STRØKET
15  Dalsgårds Jack  Trine Lise Fevang STRØKET
    Resultatliste
 
   Løpsreferat
Da undertegnede ikke var tilstedet har jeg ingen løpsreferat...

Vi gratulerer Dolly S. med Nena Søvik Sunde med seieren!

Roar Fevang