PONNILANDSLEIR 2005

 
 
Nr  Ponni  Kusk  Eier

Rekord

Start Poeng
1  Rosen  Stine Elvine Kvernberg  Edle Kristiansen 2.19,4 2100 55.500
2  Bjørksta Trolltøs  Ole-Christian Kjenner  Christina og Ole-Chr.  Kjenner 2.26,9 2100 22.100
3  Paladium (S)  Therese Ringkilen  Therese Ringkilen 2.16,5 2140 74.400
4  Rango  Amanda J. Dam Varild  Amanda J. Dam Varild 2.21,6 2140 105.800
5  Bjerregårds Benti  Anne Line Dørum Skjetnemark  Anne Line Dørum Skjetnemark 2.14,8 2140 56.300
6  Marisa  Joakim Nilsen  Lena Nilsen 2.16,8 2140 113.500
7  Sebastian  Anette Hansen Haukeli  Anette haukeland 2.15,4 2140 74.500
8  Stuves Magica  Gunleiv Kvål  Trond Gudmestad 2.20,2 2140 37.000
9  Gummik  Ann Kristin Wigdal  Ann Kristin Wigdal 2.19,7 2140 26.700
10  Lill Flickan  Marie H. Grønvold  Stall Konfekt 2.10,6 2240 24.500
11  Fennefoss Ruska  Mariann Varhaug Fennefoss  Mariann Varhaug Fennefoss 2.12,3 2240 60.200
12  Ulvestad Makk  Linda Jeanette Fevang  Monica Fevang 2.09,2 2280 65.500
13  Syren  Ingrid Helland Olsen  Ingrid Helland Olsen 2.09,3 2280 129.200
14  Nymarkens Twiggy  May Tove Gudmestad  May Tove Gudmestad 2.10,9 2280 151.800
15

SE FILM AV LØPET

 
Nr  Ponni  Kusk

Start

Sted Km-tid Poeng Kommentar
1  Bjerregårds Benti  Anne Line Dørum Skjetnemark 5 2140 2.12,2 7000 NY REKORD
2  Sebastian  Anette Hansen Haukeli 7 2140 2.14,1 3500 NY REKORD
3  Paladium (S)  Therese Ringkilen 3 2140 2.14,2 2200 NY REKORD
4  Fennefoss Ruska  Mariann Varhaug Fennefoss 11 2240 2.08,6 1600 NY REKORD
5  Rosen  Stine Elvine Kvernberg 1 2100 2.17,9 1000 NY REKORD
6  Gummik  Ann Kristin Wigdal 9 2140 2.18,2 1000
7  Stuves Magica  Gunleiv Kvål 8 2140 3.19,8 1000 NY REKORD
8  Ulvestad Makk  Linda Jeanette Fevang 12 2280 2.11,8 1000
9  Lill Flickan  Marie H. Grønvold 10 2240 2.14,6 1000
10  Nymarkens Twiggy  May Tove Gudmestad 14 2280 2.13,2 1000
11  Syren  Ingrid Helland Olsen 13 2280 2.13,6 1000
12  Marisa  Joakim Nilsen 6 2140 2.23,4 1000
13  Bjørksta Trolltøs  Ole-Christian Kjenner 2 2100 2.30,9 1000
14  Rango  Amanda J. Dam Varild 4 2140 2.29,4 1000
15

RESULTATLISTE

Fredag 12. August - Søndag 14. August
Kategori BCD - Travløp - Drangedal Travforbunds's løp
   LØP NR. 3 - LØRDAG
Vi gratulerer med seieren til
BJERREGÅRDS BENTI
og
ANNE LINE DØRUM
SKJETNEMARK
Tid: 2.12,2