PONNILANDSLEIR 2005

 
 
Nr  Ponni  Kusk  Eier

Rekord

Start Poeng
1  Donald A.  Karen Eriksen Kvåle  Erlend Andøl 3.13,0 2100 10.600
2  Ycka  Per Erik Rørvik  Anette og Per-Erik Rørvik 3.19,8 2100 14.500
3  Mulle  Ingrid Måleng  Ingrid Måleng 3.18,2 2100 17.200
4  Frøen Sandy  Marie Larsen  Marie og Ida Larsen 3.23,6 2100 12.000
5  Hagalyckans Lukas  Viktoria Aamaas Tangen  Julian Jørgensen 3.17,3 2100 18.900
6  Ivel Bomlund  Christine Martinsen  Anette og Per-Erik Rørvik 3.19,2 2100 21.000
7  Grunivoe Belle  Robin Hamre  Dagmar Ellingsen 3.27,1 2100 4.200
8  Dexter  Linda Jeanette Fevang  Anne-Grete Davidsen 3.17,1 2160 2.600
9  Pine Chip Fra Suigard  Marie H. Grønvold  Marie H. Grønvold 3.11,2 2160 68.600
10  Ponte G.  Karoline Lund Solberg  Randi Gradert 3.10,9 2200 32.100
11  Romanse II (S)  Pernille Skallist  Nancy Gustavsen 3.12,1 2200 2.200
12  Emil R.  Cecilie Berg  Robin Hamre 3.06,3 2200 90.400
13  Dino  Mariann Borgen  Mariann Borgen 3.07,8 2200 105.200
14  Donovan Frå Nordgard  Mina Haug  Hege og Mina Haug 3.11,6 2240 7.000
15  Jikas Turbo Star  Tom Erland Fevang  Tom Erland Fevang 3.06,2 2240 32.500

SE FILM AV LØPET

 
Nr  Ponni  Kusk

Start

Sted Km-tid Poeng Kommentar
1  Romanse II (S)  Pernille Skallist 11 2200 3.03,0 7000 NY REKORD
2  Grunivoe Belle  Robin Hamre 7 2100 3.16,3 3500 NY REKORD
3  Ycka  Per Erik Rørvik 2 2100 3.16,7 2200 NY REKORD
4  Ponte G.  Karoline Lund Solberg 10 2200 3.07,8 1600 NY REKORD
5  Donald A.  Karen Eriksen Kvåle 1 2100 3.18,0 1000
6  Mulle  Ingrid Måleng 3 2100 3.21,1 1000
7  Pine Chip Fra Suigard  Marie H. Grønvold 9 2160 3.17,5 1000
8  Jikas Turbo Star  Tom Erland Fevang 15 2240 3.13,6 1000
9  Donovan Frå Nordgard  Mina Haug 14 2240 3.14,1 1000
10  Dino  Mariann Borgen 13 2200 3.17,9 1000
11  Frøen Sandy  Marie Larsen 4 2100 3.27,4 1000
12  Emil R.  Cecilie Berg 12 2200 3.22,4 1000
13  Ivel Bomlund  Christine Martinsen 8 2100 3.32,1 1000
14  Hagalyckans Lukas  Viktoria Aamaas Tangen 5 2100 3.33,6 1000
15  Dexter  Linda Jeanette Fevang 8 2160 4.01,1 1000

RESULTATLISTE

Fredag 12. August - Søndag 14. August
Kategori A - Travløp
   LØP NR. 6 - SØNDAG
Vi gratulerer med seieren til
ROMANSE II
og PERNILLE SKALLIST

Tid: 3.03,0