PONNILANDSLEIR 2006

 
 
Nr  Ponni  Kusk  Eier

Rekord

Start Poeng
1  Milly Molly Mandy  Jens Thomas Jensen  Hans Petter Strandberg 2.51,1 1600 44.900
2  Smedens Aramis  Tom Erland Fevang  Tom Erland Fevang 2.38,6 1600 207.800
3  Dolly S.  Stein Inge Skar  Stein Inge Skar 2.46,6 1600 121.300
4  Rexi  Kristine Bø  Stine Birkeland 2.39,6 1620 160.100
5  K.L.M. Sjøgutt  Linda Marie Solbakken  Linda Marie Solbakken 2.41,8 1620 89.900
6  Goronje  Rolf Ola Kals  Vigdis Kals 2.41,9 1620 26.500
7  Prikk  Pia Helen Skjervø  Pia Helen Skjervø 2.41,5 1640 39.500
8  Stix  Camilla Hagen Onshuus  Camilla Hagen Onshuus 2.38,7 1640 12.600
9  Rossi S.  Margit Reiersen  Målfrid Garvik 2.43,7 1640 29.200
10  Simba-Gutt  Magnus Teien Gundersen  Sven-Erik Rasmussen 2.38,6 1660 96.700
11  Månstorps Fax  Ida Vinterdal  Tore og Ida Vinterdal 2.40,9 1660 43.600
12  Black And White  Marius Haugvaldstad  Team Haugvaldstad 2.35,1 1680 164.700
13  Ceasar (S)  Gyri Reiersen  Målfrid Garvik 2.38,2 1700 44.600
14  Jikas Sue-Per Girl  Trine Lise Fevang  Trine Lise Fevang 2.32,7 1760 22.000
15  Tangens Loke  Dag Sveinung Dalen  Dag Sveinung Dalen 2.25,4 1820 171.000

SE FILM AV LØPET

Nr  Ponni  Kusk

Start

Sted Km-tid R Poeng Kommentar
1  Goronje  Rolf Ola Kals 6 1620 2.42,2 G 7000
2  Prikk  Pia Helen Skjervø 7 1640 2.40,7 * G 3500 Ny rekord
3  Dolly S.  Stein Inge Skar 3 1600 3.45,1 * 2200 Ny rekord
4  Ceasar (S)  Gyri Reiersen 13 1700 2.35,9 * 1600 Ny rekord
5  Jikas Sue-Per Girl  Trine Lise Fevang 14 1760 2.31,0 * G 1000 Ny rekord
6  Månstorps Fax  Ida Vinterdal 11 1660 2.40,4 * G 1000 Ny rekord
7  Rossi S.  Margit Reiersen 9 1640 2.42,4 * G 1000 Ny rekord
8  Stix  Camilla Hagen Onshuus 8 1640 2.43,0 G 1000
9  Smedens Aramis  Tom Erland Fevang 2 1600 2.51,4 1000
10  Simba-Gutt  Magnus Teien Gundersen 10 1660 2.45,9 G 1000
11  Black And White  Marius Haugvaldstad 12 1680 2.45,6 1000
12  Milly Molly Mandy  Jens Thomas Jensen 1 1600 2.55,1 G 1000
13  Rexi  Kristine Bø 4 1620 2.54,6 G 1000
14  K.L.M. Sjøgutt  Linda Marie Solbakken 5 1620 - DG -
15  Tangens Loke  Dag Sveinung Dalen 15 1820 - DG -
 

RESULTATLISTE

Jarlsberg Travbane Fredag 28. Juli - Søndag 30. Juli
Kategori A - 1600 meter - Travløp - Reglo Andebus løp
   LØP NR. 10 - LØRDAG
Vi gratulerer med seieren til
Goronje og Rolf Ola Kals

Tid: 2.42,4

  

   Bildene er tatt av fotograf Morten Skifjeld